Ochranná fólia na čelné sklo

Ochrana Vášho čelného skla

Ochranná fólia na čelné sklo je číra fólia, ktorá sa nanáša na vonkajšiu stranu čelného skla auta. 

Je navrhnutá tak, aby chránila čelné sklo pred poškodením spôsobeným kamienkami a inými nebezpečenstvami, ktoré Vás môžu stretnúť na ceste. 

Fólia pôsobí ako bariéra medzi čelným sklom a nárazom, čím pomáha predchádzať prasklinám, oderkom a iným druhom poškodenia.

Fólia na čelné sklo​

Poškodené čelné sklo je značne oslabené a v prípade nečakanej udalosti je najnáchylnejšie na rozbitie. Ochranná fólia môže prvotnému poškodeniu účinne zabrániť a tým predĺžiť jeho životnosť. Rovnako tým predídete aj nákladným opravám či výmene.

V prípade autonehody čelné sklo, ktoré je ochránené priehľadnou fóliou lepšie odolá následkom nárazu. Fólia teda prispieva k zvýšeniu bezpečnosti za volantom.

Pri predaji auta je prasknuté čelné sklo obľúbenou zámienkou špekulantov, ktorí sa snažia zbiť cenu dole.

Ochranná fólia na čelné sklo, ktorú Vám ponúkame je tou najlepšou možnosťou pri predchádzaní prasklinám, oderkom a následnej drahej výmene čelného skla.

Fólia je číra a po aplikácii prakticky neviditeľná, takže neovplyvňuje vzhľad vozidla.

Samo-opravná vlastnosť

Rovnako ako PPF, ktorou chránime lak, fólia na čelné sklo má samo-opravnú vlastnosť. Škrabance pod vplyvom tepla, napríklad na slnku počas letných dní, úplne zmiznú.

Hydrofóbna vlastnosť

Hydrofóbna vlastnosť tejto fólie funguje ako tekutý stierač. Rýchlo odvádza vodu z čelného skla, čím prispieva k lepšej viditeľnosti.

o nás

Naša spoločnosť CarRebirth autodetailing sa už viac ako 6 rokov zaoberá starostlivosťou o vizuálnu stránku vozidiel. V našich priestoroch sa vystriedalo viac než 1200 áut, ktoré prešli rôznymi balíkmi od základných až po komplexné renovácie karosérie. 

Ponúkame širokú škálu služieb, od umytia, cez strojové leštenie laku, aplikáciu keramickej ochrany, aplikáciu samo-opravnej ochrannej fólie, lakovanie, renováciu svetlometov, renováciu kožených autosedačiek až po pieskovanie a následné lakovanie diskov. 

Ak je vaše vozidlo nové, ošetríme ho, a ak je o niečo staršie, tak ho zrenovujeme. 

Okrem detailingových služieb ponúkame aj niekoľko popredných automobilových produktov, ako sú MAD / Individual autopoťahy šité na mieru, optimalizáciu výkonu bez straty továrenskej záruky od BSR či BG autorizovaný autoservis, a to všetko pod jednou strechou na Jarmočnej ulici v Košiciach. Ak máte otázky týkajúce sa detailingu, alebo by ste potrebovali poradiť, čo by bolo pre Vaše vozidlo najvhodnejšou starostlivosťou, kontaktujte nás a radi Vám pomôžeme.