AUTO DETAILING KOŠICE

Dokonalý vzhľad vášho auta !

V detailingovej časti nášho autocentra sa postaráme o vizuálnu stránku Vášho vozidla s dôrazom na dokonalý detail.

Leštenie laku

Strojové leštenie auta odstráni škrabance, oxidáciu laku a Vášmu vozidlu vráti pôvodný vzhľad.

samo-opravná ochranná fólia

Polyuretánové samo-opravné, ochranné fólie patria medzi najlepšie spôsoby ako ochrániť lak svojho vozidla pred poškodením. 

Ochrana laku auta je z dlhodobého hľadiska tou najlepšou investíciou do vzhľadu vozidla, a preto je dôležité spoznať najvhodnejšie možnosti. Samo-opravná, ochranná fólia k takýmto rozhodne patrí.   

Previous
Next

Keramická ochrana

Vďaka keramike bude Vaše auto chránené pred chemickým a mechanickým poškodením laku. V súčasnosti najčastejšie používame keramickú ochranu Krytex, ktorá je v autodetailingovom svete absolútnou špičkou medzi keramickými nátermi. 

keramicka ochrana laku

Pred aplikáciou keramiky je nevyhnutným krokom leštenie auta. Technologický postup, nám nedovolí naniesť keramický povlak na lak, ktorý je zaoxidovaný alebo znečistený. Pre dosiahnutie dokonalého výsledku je preto leštenie laku nevyhnutnosťou. 

Leštenie svetlometov

Renovácia svetlometov prispieva k väčšej bezpečnosti za volantom a samozrejme výrazne prispieva aj k celkovému vizuálnemu dojmu vozidla.

lestenie-svetlometov

Čistenie svetlometov nestačí! Dokonalý vzhľad a dlhodobú funkčnosť je možné docieliť iba renováciou svetiel spojenou s lakovaním. 

Okrem lakovania môžeme na svetlá aplikovať aj kvalitnú polyuretánovú fóliu, ktorá je tiež vynikajúcou ochranou pred znečistením a UV žiarením, ktoré spôsobuje zožltnutie. 

Renovácia kožených autosedadiel

Profesionálna renovácia kožených sedačiek, ale aj ostatných kožených častí interiéru systémom Colourlock. 

11 krokov k dokonalému vzhľadu.

Systém Colourlock sa nám osvedčil ako najlepšia možnosť renovácie koženého interiéru každého vozidla. Či už išlo o luxusnejšie alebo bežnejšie vozidlo výsledok nebol nikdy sklamaním. 

renovácia-kože

Zo skúsenosti vieme, že oprava kože v aute nie jednoduchá záležitosť. Existuje mnoho spôsobov, či prostriedkov (ktoré si objednáte z Wishu alebo Aliexpresu) ktoré na videu vyzerajú vynikajúco. Realitou však je, že tieto produkty jednoducho nefungujú, alebo dokonca môžu kožu výrazne poškodiť.

Systém, ktorý používame je určený zaškoleným profesionálom, ktorí rozumejú pracovnému postupu a teda ho aj riadne dodržiavajú. Takáto oprava autosedačiek vedie k dlhodobo dokonalému vzhľadu a spokojnosti Vás, našich zákazníkov. 

o nás

Naša spoločnosť CarRebirth autodetailing sa už viac ako 6 rokov zaoberá starostlivosťou o vizuálnu stránku vozidiel. V našich priestoroch sa vystriedalo viac než 1200 áut, ktoré prešli rôznymi balíkmi od základných až po komplexné renovácie karosérie. 

Ponúkame širokú škálu služieb, od umytia, cez strojové leštenie laku, aplikáciu keramickej ochrany, aplikáciu samo-opravnej ochrannej fólie, lakovanie, renováciu svetlometov, renováciu kožených autosedačiek až po pieskovanie a následné lakovanie diskov. 

Ak je vaše vozidlo nové, ošetríme ho, a ak je o niečo staršie, tak ho zrenovujeme. 

Okrem detailingových služieb ponúkame aj niekoľko popredných automobilových produktov, ako sú MAD / Individual autopoťahy šité na mieru, optimalizáciu výkonu bez straty továrenskej záruky od BSR či BG autorizovaný autoservis, a to všetko pod jednou strechou na Jarmočnej ulici v Košiciach. Ak máte otázky týkajúce sa detailingu, alebo by ste potrebovali poradiť, čo by bolo pre Vaše vozidlo najvhodnejšou starostlivosťou, kontaktujte nás a radi Vám pomôžeme.