INDIVIDUAL AUTODESIGN

Auto poťahy novej generácie

Individuálne riešenie interiérového dizajnu Vášho vozidla šité na mieru s dôrazom na detail a bezpečnosť.

Športové či luxusné, každý zákazník si môže navrhnúť vlastné riešenie dizajnu poťahov na mieru. Možnosť navrhnúť vlastný dizajn sedadiel a nájsť tak svoj vlastný štýl, prináša do auto-sveta viac individuality a kreativity.

Jedinečnosť

Vlastný dizajn na mieru patrí k najväčším výhodám poťahov do auta na mieru od nášho partnera – spoločnosti MAD Car Seat Covers. Naši zákazníci si môžu vytvoriť jedinečný dizajn poťahov na autosedačky presne pre svoje vozidlo. Ak máte záujem len o autopoťahy na predné sedadlá, nie je problém!

V prostredí MAD online konfigurátora si môžete vyskladať originálne poťahy do auta presne podľa svojich predstáv v priebehu pár minút. 

Špeciálnou službou pre tých, ktorí majú naozaj zmysel pre unikátnosť je možnosť vyšiť logo na ktorúkoľvek časť autopoťahu.

Kvalita

Autopoťahy na mieru MAD spĺňajú najprísnejšie kvalitatívne a bezpečnostné kritériá. Vďaka prísnej kontrole sú auto poťahy odolné voči odieraniu, nehorľavé a neelastické. Taktiež sa nemusíte báť vyblednutia či úniku zdraviu škodlivých látok pri vysokých letných teplotách a priamych slnečných lúčoch. 

auto potahy na mieru, auto poťahy, aotopotah, potahy do auta, potahy na auta, poťahy do auta,

Bezpečnosť

Autopoťahy MAD prešli najprísnejšími skúškami kvality priamo s výrobcami automobilov a spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Poťahy na mieru, ktoré Vám ponúkame majú špeciálny airbagový šev presne na mieste, kde je umiestnený airbag a v kritickom momente nebudú airbagu brániť v nafúknutí. Tento fakt dokazujú pravidelné, nezávislé testy inštitútu TÜV. 

safety, airbag

Medzinárodný inštitút TÜV sa zameriava na technické testy, inšpekcie a certifikáciu technických systémov.

Materiály

U nás v CarRebirth nájdete vzorkovník širokej ponuky materiálov, z ktorých si môžete vybrať a navrhnúť tak vlastné riešenie dizajnu Vašho interiéru. Tieto materiály sú rozdelené do troch hlavných kategórií. 

Textil

PhotoRoom-20211111_155733

Ak preferujete textilné poťahy na svoju autosedačku máme k dispozícii pestrú ponuku farieb, dizajnu či povrchov. Najväčšou výhodou týchto poťahov je ich údržba, ktorá je takmer nulová. Zaručene však ochrnánia pôvodné sedadlá pred opotrebením a dodajú vozidlu jedinečný vzhľad. 

 

Koža

koža, potahy na autosedacku

Automobilová koža je pre vozidlá oveľa vhodnejšia ako klasická koža. Ak preferujete pocit a vzhľad kožených materiálov je táto možnosť rozhodne pre Vás! 

Svojimi vlastnosťami a životnosťou prekonávajú kožené poťahy do auta vyrobené z automobilovej kože aj sedačky vyrobené z pravej kože. My v CarRebirth to vidíme pri každej renovácii kožených sedadiel. 

Pozor! Tento materiál rozhodne nie je žiadna nekvalitná či lacná koženka! 

Alcantara

alcantara, poťahy na mieru

Tým najexkluzívnejším materiálom z ktorého sa vyrábajú autosedačky a aj auto poťahy je Alcantara. 

Alcantara svojim vzhľadom pripomína brúsenú kožu, ale v skutočnosti ide o materiál, ktorý je ľahší, vzdušnejší a odolnejší. Jednou z jeho výhod je, že v lete chladí a v zime naopak zahreje. 

Pravú Alcantaru vyrába iba jedna firma na svete – Nera Montoro, ktorá sídli v Taliansku. 

Auto poťahy do auta na mieru, ktoré sú vyrobené z Alcantary majú označenie Individual a patria k najvyššej rade poťahov, ktoré ponúkame. 

Údržba

V prípade autopoťahov MAD je čistenie a údržba naozaj jednoduchá. Čistenie autopoťahov novej generácie sa vykonáva bez demontáže, čo samozrejme šetrí čas. Najprv odstránite prach a nečistotu vlhkou utierkou. Potom použijete čistiacu penu alebo iný prostriedok na čistenie textílií, ktorý necháte chvíľu pôsobiť. Následne autopoťah utriete suchou utierkou. Nepoužívať bielidlá s obsahom chlóru a organické rozpúšťadlá. 

Materiál Leather Look je na čistenie a údržbu namenej náročný. Na čistenie postačí iba navlhčená utierka. Nie je nutné používať prípravky na ošetrenie kože. Rovnako ako pri textilných sedadlách je nevhodné na čistenie používať bielidlá s obsahom chlóru a organické rozpúšťadlá. Autopoťahy z tohto materiálu určite nie je vhodné prať ani žehliť. 

Cena

V rámci autopoťahov zo série MAD alebo Individual sa pohybujeme v rôznych cenových kategóriách. Ceny pritom závisia od zvolených materiálov a počtu sedadiel. Presnú cenu Vám vieme vypočítať po osobnej konzultácii alebo aj telefonicky. 

Našim partnerom a dodávateľom autopoťahov novej generácie je Slovenská spoločnosť MAD Car Seat Covers z Rimavskej Soboty. 

Táto spoločnosť vyrába auto poťahy na mieru od roku 1991 a odvtedy prešlo rukami jej pracovníkov vyše 9000 rôznych typov autosedadiel. Všetky tieto sedadlá sú uchované v rozsiahlej databáze, do ktorej pribudne nový model približne každý tretí deň. 

Dlhoročnými skúsenosťami, progresívnymi technológiami a stabilným zázemím bola spoločnosť schopná vyrobiť autopoťahy novej generácie na mieru pre tisícky domácich aj zahraničných zákazníkov. Práve tí sú dôkazom vysokej kvality autopoťahov od firmy MAD z Rimavskej Soboty. 

Vyskúšajte si konfigurátor materiálov