DVOJITÁ OCHRANA LAKU

Účinná dvojitá ochrana laku

Kombinácia samo-opravnej ochrannej fólie a keramického náteru poskytuje spoľahlivú ochranu lakovaných častí karosérie.

Čo je CarRebirth Double Protection?

Nová služba CarRebirth Double Protection je kombináciou dvoch účinných foriem ochrany laku – samo-opravnej fólie a keramickej ochrany.

fólia na auto

Najlepšou ochranou pre lak je samozrejme samo-opravná fólia, o tom nie je pochýb. Iba táto možnosť ochráni lak auta pred vplyvom mechanického poškodenia od kamienkov, konárov, živice či vtáčieho trusu.

fólia na auto

Aplikácia ochrannej fólie na celú karosériu môže byť však nákladnou záležitosťou. Preto sme na základe požiadaviek našich zákazníkov vytvorili službu, ktorá ochráni najviac namáhané časti karosérie ochrannou fóliou a zvyšok vozidla keramickou ochranou.

Kombinácia PPF fólie a keramickej ochrany poskytuje rozsiahlu ochranu povrchu vozidla a pomáha udržať ho v dokonalom stave po dlhú dobu. Je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú chrániť svoje vozidlo a udržiavať ho vo vizuálnej kondícii.

keramická ochrana

Takáto kombinácia dvoch účinných typov ochrany je skvelou voľbou za rozumnú cenu

Používame tie najkvalitnejšie PPF fólie TOP značiek ako Xpel, Avery Denison, Stek. Na vyrezávanie používame veľkoformátový ploter pomocou ktorého režeme fóliu presne na požadovanú veľkosť a tvar.

Keramická ochrana

Keramickú ochranu odporúčame aplikovať na všetky časti karosérie, kde nie je PPF. Keramika chráni lak najmä pred vonkajšími vplyvmi, akými je chemické poškodenie napríklad od soli, pred UV žiarením a koróziou.

Čo sa týka keramickej ochrany, v súčasnosti používame keramické nátery Krytex, ktoré sú v svojej kategórii jednoznačne najlepšie. 

Obrovskou výhodou keramickej ochrany je jej hydrofóbna vlastnosť, ktorá prispieva k jednoduchšiemu čisteniu. Rovnako znižuje usadzovanie nečistôt a chráni lak pred vyblednutím.

fólia na auto

Plotrované fólie vyrezávané na mieru

Vyrezávame presné fólie na mieru. Ak Vás desí predstava rezania fólie priamo na aute, plotrované fólie sú ideálnou možnosťou. Pomocou rezacieho plotra dokážeme fólie vyrezávať presne, bez odchylky. 

PPF ktorú používame je samo-opravná ochranná fólia o hrúbke približne 180 mikrónov, ktorá ochráni auto pred mechanickým poškodením laku lepšie, ako akákoľvek iná ochrana.

ploter

CarRebirth Side

V rámci tejto služby ošetrujeme okrem prednej časti karosérie aj všetky dvere. Dvere čelia poškodeniu hlavne na parkovisku. Úzke parkovacie miesta, bezohľadní vodiči, ktorých nezaujíma, či sa Vášmu autu niečo stane, či obyčajná nepozornosť. Práve s týmto si poradí ochrana dverí vo forme ochrannej fólie. 

Na kombináciu samo-opravnej polyuretánovej fólie a keramickej ochrany nemôžeme dopustiť. Pre Vaše vozidlo je to tá najlepšia ochrana laku, ktorú mu môžete dopriať, a zároveň pri tom nezbankrotovať.

CarRebirth Full (Celopolep)

V rámci služby Full Wrap aplikujeme samo-opravnú fóliu na celú lakovanú časť karosérie. Týmto spôsobom ochránime celé vozidlo pred mechanickým poškodením napríklad od kamienkov, aj pred negatívnymi vplyvmi počasia, posypovej soli, hmyzu či asfaltu.

fólia na auto

o nás

Naša spoločnosť CarRebirth autodetailing sa už viac ako 6 rokov zaoberá starostlivosťou o vizuálnu stránku vozidiel. V našich priestoroch sa vystriedalo viac než 1200 áut, ktoré prešli rôznymi balíkmi od základných až po komplexné renovácie karosérie. 

Ponúkame širokú škálu služieb, od umytia, cez strojové leštenie laku, aplikáciu keramickej ochrany, aplikáciu samo-opravnej ochrannej fólie, lakovanie, renováciu svetlometov, renováciu kožených autosedačiek až po pieskovanie a následné lakovanie diskov. 

Ak je vaše vozidlo nové, ošetríme ho, a ak je o niečo staršie, tak ho zrenovujeme. 

Okrem detailingových služieb ponúkame aj niekoľko popredných automobilových produktov, ako sú MAD / Individual autopoťahy šité na mieru, optimalizáciu výkonu bez straty továrenskej záruky od BSR či BG autorizovaný autoservis, a to všetko pod jednou strechou na Jarmočnej ulici v Košiciach. Ak máte otázky týkajúce sa detailingu, alebo by ste potrebovali poradiť, čo by bolo pre Vaše vozidlo najvhodnejšou starostlivosťou, kontaktujte nás a radi Vám pomôžeme.