DVOJITÁ OCHRANA LAKU

Účinná dvojitá ochrana laku

Kombinácia samo-opravnej ochrannej fólie a keramického náteru poskytuje potrebnú ochranu lakovaných častí karosérie.

Čo je CarRebirth Protection?

Nová služba CarRebirth Protection je kombináciou dvoch účinných foriem ochrany laku – Samo-opravnej fólie a keramickej ochrany.

Najlepšou ochranou pre lak je samozrejme samo-opravná fólia, o tom nie je pochýb. Iba táto možnosť ochráni lak auta pred vplyvom mechanického poškodenia od kamienkov, konárov, živice či vtáčieho trusu.

Aplikácia ochrannej fólie na celú karosériu môže byť však nákladnou záležitosťou. Preto sme na základe požiadaviek našich zákazníkov vytvorili službu, ktorá ochráni najviac namáhané časti karosérie ochrannou fóliou a zvyšok vozidla keramickou ochranou.

Kombinácia PPF fólie a keramickej ochrany poskytuje rozsiahlu ochranu povrchu vozidla a pomáha udržať ho v dokonalom stave po dlhú dobu. Je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú chrániť svoje vozidlo a udržiavať ho vo vizuálnej kondícii.

fólia na auto

Takáto kombinácia dvoch účinných typov ochrany je skvelou voľbou za rozumnú cenu

Používame tie najkvalitnejšie PPF fólie TOP značiek ako Xpel, Avery Denison, Stek. Na vyrezávanie používame veľkoformátový ploter pomocou ktorého .…..ešte niečo zaujímavé

Keramická ochrana

Keramickú ochranu odporúčame aplikovať na všetky časti karosérie, kde nie je PPF. Keramika chráni lak najmä pred vonkajšími vplyvmi, akými je chemické poškodenie napríklad od soli, pred UV žiarením a koróziou.

Čo sa týka keramickej ochrany, v súčasnosti používame keramické nátery Krytex, ktoré sú v svojej kategórii jednoznačne najlepšie. 

Obrovskou výhodou keramickej ochrany je jej hydrofóbna vlastnosť, ktorá prispieva k jednoduchšiemu čisteniu. Rovnako znižuje usadzovanie nečistôt a chráni lak pred vyblednutím.

Plotrované fólie vyrezávané na mieru

Vyrezávame presné fólie na mieru. Ak Vás desí predstava rezania fólie priamo na aute, plotrované fólie sú ideálnou záležitosťou. 

PPF ktorú vo videu používame je samo-opravná ochranná fólia o hrúbke približne 180 mikrónov, ktorá ochráni auto pred mechanickým poškodením laku lepšie, ako akákoľvek iná ochrana.

CarRebirth Side

V rámci tejto služby ošetrujeme okrem prednej časti karosérie aj všetky dvere. Dvere čelia poškodeniu hlavne na parkovisku

Na kombináciu samo-opravnej polyuretánovej fólie a keramickej ochrany nemôžeme dopustiť. Pre Vaše vozidlo je to tá najlepšia ochrana laku, ktorú mu môžete dopriať, a zároveň pri tom nezbankrotovať.

CarRebirth Full Wrap

V rámci služby Full Wrap aplikujeme samo-opravnú fóliu na celú lakovanú časť karosérie. Týmto spôsobom ochránime celé vozidlo pred mechanickým poškodením napríklad od kamienkov, aj pred negatívnymi vplyvmi počasia, posypovej soli, hmyzu či asfaltu.

o nás

Naša spoločnosť CarRebirth autodetailing sa už viac ako 6 rokov zaoberá starostlivosťou o vizuálnu stránku vozidiel. V našich priestoroch sa vystriedalo viac než 1200 áut, ktoré prešli rôznymi balíkmi od základných až po komplexné renovácie karosérie. 

Ponúkame širokú škálu služieb, od umytia, cez strojové leštenie laku, aplikáciu keramickej ochrany, aplikáciu samo-opravnej ochrannej fólie, lakovanie, renováciu svetlometov, renováciu kožených autosedačiek až po pieskovanie a následné lakovanie diskov. 

Ak je vaše vozidlo nové, ošetríme ho, a ak je o niečo staršie, tak ho zrenovujeme. 

Okrem detailingových služieb ponúkame aj niekoľko popredných automobilových produktov, ako sú MAD / Individual autopoťahy šité na mieru, optimalizáciu výkonu bez straty továrenskej záruky od BSR či BG autorizovaný autoservis, a to všetko pod jednou strechou na Jarmočnej ulici v Košiciach. Ak máte otázky týkajúce sa detailingu, alebo by ste potrebovali poradiť, čo by bolo pre Vaše vozidlo najvhodnejšou starostlivosťou, kontaktujte nás a radi Vám pomôžeme.