RENOVÁCIA KOŽE

Renovácia kože bez zbytočností!

Koža v interiéri vozidla tvorí jeho luxusný a exkluzívny vzhľad. Tvorí charakter interiéru. Kožené prvky však nemôžu ostať bez starostlivosti, pretože sa môžu nezvratne znehodnotiť. Platí to pre kožené autosedačky, a tiež pre lakťové opierky, kožené tapacíra či Vašu palubnú dosku.

Na rozdiel od textilných sedačiek sa tie kožené nedajú vytepovať. Je teda potrebné zvoliť taký spôsob čistenia či renovácie, ktorý kožu nepoškodí a vráti jej to, čo používaním stratila.

renovácia-kože

Často sa stretávame s tým, že je niektorý diel nutné prečaluniť. Vieme to, robíme aj to. Nie vždy je to však nutné. Poskytujeme takú renováciu sedadiel a ostatných kožených častí interiéru, ktorú si daný prvok vyžaduje. Popraskaná koža nie je katastrofa a dá sa vyriešiť kvalitnou renováciou.

11 krokov k dokonalému vzhľadu

Systém renovácie kože, ktorý používame sa označuje ako Colourlock. Tento systém sa nám rokmi osvedčil ako najlepšia možnosť renovácie koženého interiéru každého vozidla. Či už išlo o luxusnejšie alebo bežnejšie vozidlo výsledok nebol nikdy sklamaním.

Zo skúsenosti vieme, že oprava kože v aute nie je jednoduchá záležitosť. Existuje mnoho spôsobov, či prostriedkov (ktoré si objednáte z Wishu alebo Aliexpresu), ktoré na videu vyzerajú vynikajúco. Realitou však je, že tieto produkty jednoducho nefungujú, alebo dokonca môžu kožu výrazne poškodiť.

Systém, ktorý používame je určený zaškoleným profesionálom, ktorí rozumejú pracovnému postupu a teda ho aj riadne dodržiavajú. Takáto oprava autosedačiek vedie k dlhodobo dokonalému vzhľadu a spokojnosti Vás, našich zákazníkov.

Príkladom renovácie, pri ktorej bolo možné praskliny kože opraviť sú tieto autosedačky. Na fotke vidíme, že napriek prasknutým švom sme dokázali sedačkám výrazne pomôcť. 

renovácia-kože
renovácia-kože

Na ďalšom príklade vidíme, že s cieľom dokonalého vzhľadu sa to tentokrát nezaobišlo bez väčšieho zásahu. Predratú, poškodenú bočnicu bolo potrebné prečaluniť, dva ďalšie diely tiež. Následne sme systémom ColourLock zjednotili a oživili pôvodnú farbu a sedadlu navrátili jeho luxusný charakter. 

Previous
Next

Ak je našim cieľom dokonalý vzhľad, niekedy sa renovácia kožených autosedačiek bez väčšieho zásahu nezaobíde. Z fotky je jasné prečo. Roztrhnutá sedačka je problém. Nie však taký, ktorý nedokážeme vyriešiť.

Obhliadku máte u nás zadarmo !

Previous
Next

Ak máte textilné autosedačky a potrebujete zmenu, skúste autopoťahy šité na mieru!

o nás

Naša spoločnosť CarRebirth autodetailing sa už viac ako 6 rokov zaoberá starostlivosťou o vizuálnu stránku vozidiel. V našich priestoroch sa vystriedalo viac než 1200 áut, ktoré prešli rôznymi balíkmi od základných až po komplexné renovácie karosérie. 

Ponúkame širokú škálu služieb, od umytia, cez strojové leštenie laku, aplikáciu keramickej ochrany, aplikáciu samo-opravnej ochrannej fólie, lakovanie, renováciu svetlometov, renováciu kožených autosedačiek až po pieskovanie a následné lakovanie diskov. 

Ak je vaše vozidlo nové, ošetríme ho, a ak je o niečo staršie, tak ho zrenovujeme. 

Okrem detailingových služieb ponúkame aj niekoľko popredných automobilových produktov, ako sú MAD / Individual autopoťahy šité na mieru, optimalizáciu výkonu bez straty továrenskej záruky od BSR či BG autorizovaný autoservis, a to všetko pod jednou strechou na Jarmočnej ulici v Košiciach. Ak máte otázky týkajúce sa detailingu, alebo by ste potrebovali poradiť, čo by bolo pre Vaše vozidlo najvhodnejšou starostlivosťou, kontaktujte nás a radi Vám pomôžeme.